قوانین و مقررات

قوانین و مقررات ثبت سفارش در وبسایت ایرازونا

گارانتی محصولات

 1. تضمین تیم ایرازونا تحویل کالا به همان شکل دریافتی از شرکت آمازون از بابت متعلقات و سلامت فیزیکی به شما عزیزان می باشد.
  در صورتی که محصول شما شامل گارانتی آمازون باشد و شما هنگام خرید گزینه مربوط به خدمات گارانتی آمازون را پرداخت کرده باشید ایرازونا پیگیر رفت و برگشت محصول شما خواهد بود اما در قبال کیفیت خدمات گارانتی کننده مسئول نمی باشد.
  اگر کالای شما از سوی آمازون یا فروشنده دارای گارانتی باشد در صورت عدم پرداخت هزینه ایرازونا تعهدی نسبت به آن نخواهد داشت.
  کالاهایی با عبارات Used, Renewed, Refreshed در صفحه اصلی محصول در آمازون مشخص شده اند، شامل هیچگونه گارانتی نمی شوند و پس از ثبت سفارش قابل بازگشت نیستند.
 2. ممکن است اختلاف قیمت پایین تر بعضی کالاها در سایت آمازون به خاطر کیفیت پایین تر آنها در ظاهر یا عملکرد باشد چنانچه کالای خریداری شده در زمره این کالاها بود ایرازونا مسئولیتی در قبال عملکرد یا ظاهر آن کالا نخواهد داشت
 3. با توجه به اینکه ایرازونا سفارشات شما را از طریق لینک دریافت و پردازش می کند و بعضی از محصولات آپشن های مختلفی مانند سایز و رنگ و… دارند که با تغییر آنها لینک صفحه محصول هم تغییر می کند لازم به توضیح است پس از خرید محصول از آمازون امکان تغییر ویژگیهای ظاهری و فنی برای شما امکان پذیر نمی باشد.
 4. در صورتی که کالای خریداری شده فاقد گارانتی توسط آمازون یا فروشنده باشد و کاربر هزینه گارانتی را پرداخت کرده باشد هزینه مربوطه به کاربر مسترد میگردد و اگر مشتری تا زمان تحویل وسیله مورد مذکور را یادآوری نکند تیم ما موظف به عودت وجه گارانتی می باشد.
 5. برخی از محصولات برقی که در آمازون وجود دارند با ولتاژهای خاصی مانند ۱۱۰ یا ۱۳۰ ولت کار میکنند که اگر آنها را به برق شهری با ولتاژ ۲۲۰ ولت متصل نمایید موجب سوختگی و از کار افتادن آن ها می شود. لذا کلیه عواقب اتصال محصولات برقی به برق با ولتاژهایی به غیر از آنچه روی محصول یا بسته بندی محصول درج شده باشد به عهده مشتری بوده و خرابی و سوختگی به دلایل فوق، شامل گارانتی یا امکان برگشت محصول نمی باشد.

محدودیت سفارش برخی کالاها

  ایرازونا به منظور تسهیل خرید شما سعی داشته تا با در نظر گرفتن محدودیت واردات برخی کالاها هنگام ثبت سفارش به شما یادآور شود کالای مورد نظر امکان ورود از مبادی گمرک جمهوری اسلامی ایران را دارا نمی باشد اما با توجه به گستردگی و تنوع بسیار بالای محصولات آمازون امکان خطا از سوی پردازشگر ایرازونا وجود دارد در صورت بروز چنین مشکلی و ثبت سفارشات غیر قابل ارسال سفارش شما لغو میگردد و وجه شما عودت داده میشود.

 1. امکان خرید تمامی دستگاههای ارتباطی سیم کارت خور وجود دارد فقط رجیستر توسط ایرازونا انجام نمیگیرد و بر عهده خریدار است.
 2. برخی از محصولات مانند لوازم پزشکی یا دامپزشکی ابزارآلات صنعتی خاص اسلحه یا قطعات آن و مکملهای بدنسازی و نمونه های مشابه دیگر نیاز به مجوز از نهاهای مربوطه را دارد در صورت سفارش مشتری با توجه به اینکه قبض گمرک به نام مشتری صادر میگردد خریدار میبایست با مراجعه به گمرگ کالای خود را تحویل بگیرد و ایرازونا مسئولیتی در قبال کالای نیازمند مجوز را ندارد.

شکل بسته بندی محصولات

  با توجه به اینکه کلیه سفارشات از مبادی قانونی و رسمی گمرک به کشور وارد می شود گاهی اوقات سختگیری های به عمل آمده در هنگام ترخیص باعث می شود تا کالا در گمرک از حالت پلمپ جهت بررسی خارج گردد که البته با توجه به بازرسی الکترونیک احتمال وقوع این موضوع بسیار اندک می باشد.

 1. با توجه به حجم بالای محصولات سفارشی شما ایرازونا بسته بندی مقاومی را در جهت حفظ مطلوب کالای شما در نظر میگیرد، چنانچه در طول مسیر بسته بندی کالا با آسیب دیدگی جزئی مثل تا خوردن جلد کتاب یا این دست موارد مواجه شود ایرازونا مسئولیتی نخواهد داشت.

نواسانات قیمت

  با توجه به اینکه امکان دارد قیمت بعضی کالاها یا هزینه حمل و نقل آنها در سایت آمازون توسط فروشنده به روز نشده باشد یا تغییراتی در این زمینه از مبدا حمل ایجاد شده باشد پس از سفارش و هنگام خرید سایت امازون اعلام می کند قیمت نهایی این کالا شامل تغییراتی در هزینه حمل یا قیمت تمام شده کالا می باشد. در صورت بروز چنین مشکلی تیم پشتیبانی ایرازونا موضوع را با شما در میان گذاشته و مابه التفاوت قیمت محصول را در حساب شما کاربر عزیز لحاظ می کند.

 1. در شرایطی ممکن است که خرید کالای مورد نظر از سمت آمازون کنسل شود یا کالا توسط شرکت فروشنده به اشتباه ارسال گردد در این موارد که نیاز به خرید مجدد کالا باشد قیمت نهایی به نرخ روز محاسبه می گردد.

لغو سفارش

  در صورت ثبت سفارش و خرید کالا اگر کالای مورد نظر شما از آمازون خریداری نشده باشد با تماس با بخش پشتیبانی می توانید درخواست لغو سفارش یا تغییرات را داشته باشید اما پس از خرید کالا این امر امکان پذیر نیست.

 1. پس از انجام خرید توسط مشتری، سفارش مشتری توسط کارشناسان ایرازونا به آمازون ارسال می شود.در برخی موارد آمازون بنا به دلایل مختلفی درخواست خرید را لغو می کند.در صورت بروز چنین مشکلی کارشناس مربوطه با شما تماس گرفته و جهت ثبت مجد سفارش یا عودت وجه شما را راهنمایی خواهد کرد.